Verslas

2017.09.18 12:56

„Wizz Air” pradėjo skrydžius į Varšuvą

LRT.lt 2017.09.18 12:56

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius dar vienu maršrutu iš Vilniaus. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis keturis kartus per savaitę Lietuvos sostinę sujungs su Varšuva, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

„Džiaugiamės pradėdami vykdyti žemų sąnaudų skrydžius tarp Vilniaus ir Varšuvos, kurie sujungs Lietuvos ir Lenkijos sostines keturis kartus per savaitę, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gaboras Vasarhelyis. – Tikime, kad šis naujas maršrutas bus populiarus tiek tarp verslo, tiek laisvalaikio keliautojų

Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė mano, kad būtent ši kryptis taps sparčiausiai augančia šiemet pagal keleivių bei pasiūlytų vietų skaičių.

„Skrydžiai į Varšuvą yra pirmoji aviakompanijos jungtis tarp Lietuvos ir Lenkijos, tačiau metų pabaigoje atsiras ir antroji, nes „Wizz Air“ pradės skrydžius ir į Gdanską“, – sako J. Baltrušaitytė.

Be jau minėto skrydžio į Gdanską, šiais metais „Wizz Air“ pradės skrydžius iš Vilniaus ir į Agadirą Maroke. Šių skrydžių orlaiviai pakils atitinkamai gruodžio ir lapkričio mėnesiais. „Wizz Air“ šiuo metu Lietuvoje skraido 31 maršrutu iš visų trijų oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.