Verslas

2017.09.15 15:15

Turizmo departamentui vėl nebuvo rastas vadovas

BNS2017.09.15 15:15

Pakartotiniame Turizmo departamento vadovo konkurse nė vienas iš trijų dalyvių nesurinko pakankamai konkursinių balų, kad taptų naujuoju vadovu.

„Neturime naujo vadovo. Iš pradžių buvo penki kandidatai, pateikę paraiškas ir atitikę reikalavimus, tačiau dabar konkurse sudalyvavo tik trys kandidatai, bet nė vienas iš jų nesurinko pakankamai konkursinių balų“, – BNS teigė ūkio ministro atstovas spaudai Mindaugas Janulionis.

Jis kol kas negalėjo pasakyti, kaip ministerija elgsis dėl tolimesnių Turizmo departamento vadovo paieškų.

Šių metų vasarį buvo paskelbtas pirmasis departamento vadovo konkursas, kai buvusi vadovė Jurgita Kazlauskienė atsistatydino, paaiškėjus, jog Lietuvą užsieniečiams pristatančios bendrovės tam naudoja ne autorines ir su Lietuva nesusijusias nuotraukas. Vis dėlto pirmajame konkurse nė vienas iš 10-ies kandidatų nesurinko būtino balų skaičiaus. Vėliau buvo paskelbtas antrasis konkursas.

Žiniasklaida skelbė, kad „Facebook“ puslapio „Lithuania. Real is Beautiful“ kūrėjai Lietuvai užsieniečiams pristatyti naudoja pigiai kainuojančias portalų „Shutterstock“ ar „Flickr“ iliustracijas. Pernai vykusį konkursą rinkodaros socialiniuose tinkluose, reklamos ir turinio rinkodaros paslaugų teikimui įmonių „Open Agency“ ir „Turinio rinkodara“ konsorciumas laimėjo pasiūlęs 140 tūkst. eurų kainą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt