Naujienų srautas

Verslas2017.09.14 15:15

„Lietuvos energijos“ valdybai suformuoti bus skelbiama vieša atranka

ELTA 2017.09.14 15:15

Naujoji „Lietuvos energijos“ (LE) valdyba bus formuojama viešos atrankos būdu, ketvirtadienio posėdyje nusprendė bendrovės stebėtojų taryba. Valdybos atranką vykdys „Lietuvos energijos“ Skyrimo ir atlygio komitetas. Tinkamiausių kandidatų atrankai nuspręsta papildomai pasitelkti ir išorinę personalo atrankos įmonę, kurią planuojama atsirinkti artimiausiu metu. Viešą valdybos atranką ketinama skelbti spalį.

Galutinį sprendimą dėl valdybos narių kandidatūrų priims „Lietuvos energijos“ stebėtojų taryba, kuriai nuomonę dėl tinkamiausių kandidatų teiks Skyrimo ir atlygio komitetas. Bendrovės stebėtojų taryba išrinks penkis valdybos narius ir pateiks rekomendaciją, kurį iš jų skirti valdybos pirmininku ir atitinkamai generaliniu direktoriumi.

Iki tol, kol bus atrinkta ir suformuota nauja „Lietuvos energijos“ valdyba, nuspręsta formuoti laikiną bendrovės valdybą, dėl kurios sudėties turėtų būti apsispręsta kitą savaitę.

Stebėtojų tarybos sprendimu, spalio mėnesį taip pat planuojama paskelbti dar vieno Skyrimo ir atlygio komiteto nepriklausomo nario atranką.

Buvusios „Lietuvos energijos“ valdybos ketverių metų kadencija baigėsi šių metų liepos 22 d. Valdybos narių pareigas ėjo Dalius Misiūnas, Ilona Daugėlaitė, Darius Kašauskas, Mindaugas Keizeris ir Dominykas Tučkus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi