Verslas

2017.09.12 14:12

„Lietuvos geležinkeliai“ pristato greitųjų siuntų paslaugą

LRT.lt 2017.09.12 14:12

„Lietuvos geležinkeliai" nuo šiol siuntas galima pervežti populiariausiais maršrutais, o jas atsiimti – jau tą pačią dieną, skelbiama įmonės pranešime spaudai.

Kaip teigia „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys, siuntų vežimas traukiniais – itin patogi paslauga tiems, kurie siuntas nori išsiųsti ir gauti greitai.

„Ne paslaptis, kad siuntas siunčiant paštu ar per kurjerius, jas tą pačią dieną gauti labai sunku arba labai brangu. Todėl mes pasiūlėme klientams išeitį – atneškite siuntą į stotį, ir ji adresato miestą pasieks jau tą pačią dieną, vėliausiai  – kitą, jei siuntą atnešite vėlai“, – pasakoja L. Baužys.

Siuntų vežimo traukiniais privalumas – ne tik greitis, bet ir galimybė siuntą atsiimti iki vėlyvo vakaro.

Siuntos priimamos ir išduodamos Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir Marijampolės geležinkelio stotyse ir vežamos maršrutais Vilnius–Kaunas, Vilnius–Šiauliai, Vilnius–Klaipėda, Šiauliai–Klaipėda, Šiauliai–Kaunas, Kaunas–Klaipėda, Kaunas–Marijampolė bei atgal.

Siuntų vežimo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir maršruto ilgio bei siekia nuo 1,70 iki 5,50 EUR. „Lietuvos geležinkelių“ lojalumo korteles turintiems klientams taikoma 20 proc. nuolaida siuntų vežimui visais maršrutais.