Verslas

2017.09.07 20:50

Floridos gyventojai skundžiasi prieš uraganą išaugusiomis degalų kainomis

ELTA 2017.09.07 20:50

Pietų Floridos generalinė prokurorė Pam Bondi ketvirtadienį teigė sulaukusi 35 skundų iš „Chevron“ degalų kainų augimu prieš uraganą Irma pasipiktinusių gyventojų.  

P. Bondi baiminasi, kad „Chevron“ kelia kainas siekdama pasipelnyti iš prie Floridos artėjančio pavojingo uragano.

„Negalima prieš uraganą smarkiai kelti svarbių prekių kainų – maisto, vandens, degalų ir taip toliau“, – teigė prokurorė.

„Tad kreipiuosi į „Chevron“, – jei žiūrite, privalote mums paskambinti ir paaiškinti, kodėl degalų kainos Pietų Floridoje yra aukštesnės nei Talahasyje ar Tampoje, kurie yra šiauresnėje valstijos dalyje. Dėl aukštų kainų jūs neturite jokių pasiteisinimų“, – „Fox News“ kanalo laidoje piktinosi P. Bondi.

Patys „Chevron“ šią savaitę teigė netoleruojantys kainų kėlimo savo degalinėse, kurių kelios yra valdomos nepriklausomai nuo kompanijos. Ketvirtadienį bendrovė dar kartą paragino skundus siųsti į P. Bondi biurą.

„Mūsų degalų tiekimo susitarimai su nepriklausomai valdomomis „Chevron“ ir „Texaco“ degalinėmis Floridoje ir kitose valstijose reikalauja, kad degalinių savininkai laikytųsi visų taisyklių“, – pranešime teigė „Chevron“.