Verslas

2017.09.01 11:43

Pavasarį planuojamas naujas maršrutas iš Kauno oro uosto

BNS2017.09.01 11:43

Lenkijos aviakompanija LOT susidomėjo Kauno pasiūlymu ir nuo pavasario planuoja pradėti skrydžius maršrutu Kaunas–Varšuva – jei miesto taryba pritars, skrydžiai iš Kauno oro uosto į Lenkijos sostinę vyks šešis kartus per savaitę, rašo „Kauno diena“.

Kauno vicemeras Simonas Kairys dienraščiui patvirtino, kad buvo skelbtos paraiškos naujoms skrydžių kryptims iš Kauno ir siūlymą vykdyti skrydžius į Varšuvą pateikė LOT.

„Kauno konkurencingumo didinimo komisija buvo paskelbusi paraiškų teikimą, kad atsirastų ryšys su kitais oro uostais, iš kurių būtų patogu ir greita keliauti į kitas Europos šalis. Gavome LOT paraišką, ją įvertinome. Manome, kad ji atitinka mūsų tikslus, o skrydis į Varšuvą žymiai padidintų miesto konkurencingumą bei pasiekiamumą“, – teigė vicemeras.

Su aviakompanija pasirašius sutartį, Kaunas bendrovei įsipareigotų trejus metus skirti finansavimą. Pirmaisiais metais numatyta skirti 150 tūkst., antraisiais – 125 tūkst., o trečiaisiais – 100 tūkst. eurų. Po trejų metų būtų sprendžiama, ar pratęsti sutartį. Vicemeras pastebėjo, kad iš Varšuvos oro uosto atsiveria kitos kelionių kryptys.