Naujienų srautas

Verslas2017.09.01 11:43

Pavasarį planuojamas naujas maršrutas iš Kauno oro uosto

BNS 2017.09.01 11:43

Lenkijos aviakompanija LOT susidomėjo Kauno pasiūlymu ir nuo pavasario planuoja pradėti skrydžius maršrutu Kaunas–Varšuva – jei miesto taryba pritars, skrydžiai iš Kauno oro uosto į Lenkijos sostinę vyks šešis kartus per savaitę, rašo „Kauno diena“.

Kauno vicemeras Simonas Kairys dienraščiui patvirtino, kad buvo skelbtos paraiškos naujoms skrydžių kryptims iš Kauno ir siūlymą vykdyti skrydžius į Varšuvą pateikė LOT.

„Kauno konkurencingumo didinimo komisija buvo paskelbusi paraiškų teikimą, kad atsirastų ryšys su kitais oro uostais, iš kurių būtų patogu ir greita keliauti į kitas Europos šalis. Gavome LOT paraišką, ją įvertinome. Manome, kad ji atitinka mūsų tikslus, o skrydis į Varšuvą žymiai padidintų miesto konkurencingumą bei pasiekiamumą“, – teigė vicemeras.

Su aviakompanija pasirašius sutartį, Kaunas bendrovei įsipareigotų trejus metus skirti finansavimą. Pirmaisiais metais numatyta skirti 150 tūkst., antraisiais – 125 tūkst., o trečiaisiais – 100 tūkst. eurų. Po trejų metų būtų sprendžiama, ar pratęsti sutartį. Vicemeras pastebėjo, kad iš Varšuvos oro uosto atsiveria kitos kelionių kryptys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi