Verslas

2017.08.29 15:57

„Uber“ atsisakys kontraversiškai vertinamos programėlės funkcijos

ELTA2017.08.29 15:57

Pavėžėjimo paslaugas teikianti bendrovė „Uber“ pranešė atsisakysianti kontraversiškai vertinamos programėlės funkcijos, kuri leisdavo penkias minutes po kelionės sekti keleivių buvimo vietą, informuoja „Reuters“.

Pokyčiai leis naudotojams savo buvimo vieta dalintis tik tada, kai bus įjungta „Uber“ programėlė. Tokių sprendimų bendrovė ėmėsi siekdama atstatyti savo pastaraisiais mėnesiais stipriai suterštą reputaciją.

Žiniasklaida pirmadienį pranešė, kad naujuoju „Uber“ generaliniu direktoriumi taps „Expedia“ vadovas Dana Khosrowshahis, tačiau bendrovė pažymi, kad sprendimas panaikinti keleivių sekimo funkciją nėra susijęs su pokyčiais vadovybėje.

Po programėlės atnaujinimo lapkritį „Uber“ savo klientams leido arba visada, arba niekada neleisti vairuotojams rinkti informacijos apie buvimo vietą bei pašalino galimybę dalintis tik dalimi duomenų. Bendrovė teigė tokiu būdu norėjusi užtikrinti savo keleivių saugumą pasibaigus kelionei, tačiau kritikai manė, kad tokiu būdu pažeidžiamas naudotojų privatumas. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.