Verslas

2017.08.23 16:01

Kelionių planuotojai įspėja apie esminius „Wizzair“ pasikeitimus

DELFI.lt 2017.08.23 16:01

Pigių skrydžių bendrovei „Wizzair“ nuo rugpjūčio 15 d. pakeitus savo taisykles, vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams suteikiamas trumpesnis laikotarpis užsiregistruoti į savo skrydį.

Anksčiau nemokama internetinės registracijos paslauga būdavo galima pasinaudoti iki skrydžio likus mėnesiui, o dabar ji bus prieinama tik likus 48 val. Kelionių planavimo platformos „Skrydziai.lt“ atstovai teigia, kad šie pasikeitimai sukėlė nemažai streso keliaujantiems su „Wizzair“, rašoma „Skrydziai.lt“ pranešime spaudai.

„Wizzair“ svetainėje informuojama, kad pagal senąją tvarką, t.y., iki kelionės likus nuo 30 dienų iki 3 valandų, skrydžiui registruotis įmanoma tik tuo atveju, jeigu užsakymas buvo pateiktas dar iki rugpjūčio 15 d., arba jeigu pateikiant užsakymą iš karto įsigyjama konkreti vieta lėktuvo salone.

Tuo atveju, jeigu pateikdami užsakymą po 2017 m. rugpjūčio 15 d. už konkrečią vietą lėktuve nesusimokėjote, užsiregistruoti galėsite ne anksčiau nei likus 48 valandoms iki išvykimo. Neįsigijus vietos ir skrendant į abi puses, užsiregistruoti grįžimo skrydžiui galėsite iki jo likus 15 dienų.

Kelionių planavimo platformos „Skrydziai.lt“ vadovė Eglė Lenkovičienė pranešime teigia, kad dėl šių pasikeitimų sulaukia daug sunerimusių keleivių skambučių ir laiškų.

„Įsigaliojus pokyčiams, į mus kreipėsi jau daugiau nei 450 klientų, teiraudamiesi dėl savo įlaipinimo kortelių. Nors oro linijos ir siunčia klientams informaciją apie pasikeitimus, o „Skrydziai.lt“ ją dar papildomai pakartoja, visgi ne visi keleiviai atkreipia dėmesį į šiuos pranešimus.

Dėl to norime dar kartą keleivius informuoti, kad nuo šiol, skrendant su „Wizzair“, registruotis skrydžiui ir gauti įlaipinimo kortelę galėsite tik likus 48 valandoms iki išvykimo arba įsigijus konkrečią vietą lėktuve“, – informuoja E. Lenkovičienė.

Kelionių planuotojų teigimu, dažniausiai lietuviai skrydžio registraciją atlieka iki jo likus savaitei.