Verslas

2017.08.23 12:06

„Rimi Hypermarket“: pirma atidarys, tada ieškos kaltų

BNS 2017.08.23 12:06

Dėl statybos defektų uždarytą „Rimi Hypermarket“ pastatą Vilniaus Linkmenų gatvėje gali būti leista naudoti jau šį rudenį. Dabar visą dėmesį į defektų šalinimą sutelkusi pastato savininkė „BM būstas“ dar nesuskaičiavo, kokio dydžio bus nuostoliai, bet tikisi, kad juos prisiims projektuotojai ir jų civilinę atsakomybę apdraudusios draudimo kompanijos, rašo „Verslo žinios“.

„Kol kas mums nėra aišku, ar defektai atsirado dėl gamtos reiškinių, ar dėl klaidingų konstrukcinių skaičiavimų“, – teigia Vilniaus miesto savivaldybės Statinių naudojimo priežiūros poskyrio vedėjas Tauras Varenbergas. Anot jo, atidaryti pastatą bus galima tik pašalinus visus defektus.

„Rimi Lietuva“ užsakymu ekspertizę atliekanti Kauno bendrovė „Ekspertika“ artimiausiu metu turėtų pateikti išvadas dėl pastato būklės ir defektų atsiradimo priežasčių. „BM būsto“ vadovas Igoris Leontjevas tikisi, kad iki rugsėjo vidurio pavyks atlikti visus ekspertų įvardytus darbus ir atiduoti pastatą nuomotojai mažmeninės prekybos bendrovei „Rimi Lietuva“.