Verslas

2015.09.08 13:45

Langų valytojai nespėja suktis

Asta Kažukauskienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Dabar – pats darbų įkarštis langų valytojams. Šiemet pavasaris vėlavo, todėl daliai klientų šios paslaugos tenka laukti vos ne dvigubai ilgiau nei pernai.  

Dabar – pats darbų įkarštis langų valytojams. Šiemet pavasaris vėlavo, todėl daliai klientų šios paslaugos tenka laukti vos ne dvigubai ilgiau nei pernai.

Be to, pastebima, kad daugėja šią paslaugą perkančių privačių namų savininkų, dažniausiai todėl, kad patiems išsivalyti langus sudėtinga dėl būsto architektūros, praneša LRT televizijos naujienų laida „Panorama“.

Langų valymo paslaugas teikiančių bendrovių atstovai sako, kad paprastai darbymetis prasidėdavo prieš Velykas. Šiemet pavasaris stipriai vėlavo, todėl klientus verslininkai priversti rikiuoti į eilę.

„Visiems vienu metu prireikė. Kol buvo orai nedėkingi, tai nieks tų langų dar nesivalydavo. O šiuo metu mėnesiui į priekį darbų grafikus sudarinėjame“, – teigia „Švaros brolių“ Klaipėdos padalinio vadovas Darius Žilinskas.

Teigiama, kad langų valymo poreikis auga kasmet, to priežastis – didelių ir plačių langų mada. Didžiąją dalį klientų – 90 ar dar daugiau procentų – sudaro juridiniai asmenys.

Bet daugėja ir privačių namų savininkų, besinaudojančių profesionalių valytojų paslaugomis. Pastarieji dažniausiai tai daro ne tik norėdami palengvinti savo buitį.

„Turintieji šiuolaikinės statybos gyvenamuosius namus kartais susiduria su architektūrinėmis problemomis, kurių negali išspręsti : dideli, vitrininiai langai, įvairios lodžijos. Fiziškai, techniškai to neįmanoma padaryt be valymo kompanijos pagalbos“, – teigia UAB „Greenas“ direktorius Nerijus Blinkevičius.

Tačiau privačių namų savininkai pradėda daugiau domėtis ir kitomis paslaugomis – profesionalia grindų priežiūra, lauko fasadų impregnavimu, kartais – žolės pjovimu kiemuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.