Verslas

2017.05.29 14:50

„Samsung Galaxy S8“ pardavimų skaičius P. Korėjoje peržengė 1 mln. ribą

ELTA2017.05.29 14:50

Samsung Galaxy S8“ mobiliojo telefono pardavimai Pietų Korėjoje 1 mln. ribą peržengė dvigubai greičiau nei jo pirmtakų, praneša „Financial Times“.

Naujojo „Galaxy“ serijos telefono pardavimai kompanijai buvo itin svarbūs po pernai patirtos nesėkmės su „Samsung Galaxy Note 7“ telefonu. 

Balandžio 21 d. į prekybą paleistas „Galaxy S8“ telefonas sulaukė didelio pasisekimo Pietų Korėjoje ir pirkėjus priviliojo nauju dizainu bei funkcijomis.

Tačiau verta pažymėti, kad „Galaxy 8“ telefonas užsienyje nėra parduodamas taip gerai, kaip namuose. Analitikai anksčiau šį mėnesį teigė, kad visame pasaulyje naujojo „Samsung“ flagmano pardavimai siekė apie 5 mln. vienetų. 

Anksčiau buvo tikimasi, kad skaičiuojant pardavimus visame pasaulyje, „Galaxy 8“ aplenks savo pirmtaką „Galaxy S7“, kurio buvo parduota 48,5 mln. vienetų.

Tačiau kai kurie analitikai prognozuoja, kad „Galaxy S8“ pardavimai šiemet sieks apie 45 mln. vienetų. Manoma, kad pardavimus pristabdyti gali naujojo „iPhone“ pasirodymas antrojoje metų pusėje.