Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Iš Palangos oro uosto – reguliarūs skrydžiai į Maskvą

Tarptautinis Palangos oro uostas informuoja, kad vasarą čia vėl bus vykdomi reguliarūs skrydžiai į Maskvą. Į Rygą ir Oslą lėktuvai kils dažniau nei žiemos metu.

Tarptautinis Palangos oro uostas informuoja, kad vasarą čia vėl bus vykdomi reguliarūs skrydžiai į Maskvą. Į Rygą ir Oslą lėktuvai kils dažniau nei žiemos metu.

Rusijos aviakompanija „RusLine“ skrydžius maršrutu Maskva–Palanga–Maskva pradės birželio 16-tąją.  Penkiasdešimt keleivių galintys skraidinti lėktuvai skris vienąkart per savaitę, sekmadieniais. Nuo liepos vidurio bus vykdoma po du reisus. Pasak Palangos oro uosto direktorės Jolantos Jucevičiūtės, skrydžiai iš Maskvos bus vykdomi jau trečią vasarą iš eilės. Kasmet jie tampa vis populiaresni.

Vasarą padažnės skrydžiai iš Palangos į Rygą – vyks kasdien, o į Oslą – triskart per savaitę. Į Kopenhagą lėktuvai kils kaip ir dabar – 13 kartų per savaitę.

Tačiau paaiškėjo, kad ilgai vykusios derybos su viena iš pigių skrydžių bendrove dėl naujos krypties – į Londoną – šiemet nėra sėkmingos.  Planuota, kad 180 vietų lėktuvai, vieną-du kartus per savaitę į Londoną pradės kilti jau šį pavasarį. Pajūrio savivaldybės pernai metų pabaigoje buvo nutarusios šiam skrydžiui populiarinti skirti 400 tūkstančių litų, tačiau sprendimas, pasak oro uosto direktorės, priimtas per vėlai. Derybos esą tęsiamos dėl kitų metų. Kalbamasi su keliomis oro bendrovėmis ir ne tik dėl Londono, bet ir dėl Hamburgo krypties.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi