Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

„Lukoil“ už pirkinius nubausta milijonine bauda

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Konkurencijos taryba ketvirtadienį bendrovei „Lukoil Baltija“ skyrė beveik 1,2 mln. Lt baudą už trijų degalinių perėmimą.

Konkurencijos taryba ketvirtadienį bendrovei „Lukoil Baltija“ skyrė beveik 1,2 mln. Lt baudą už trijų degalinių perėmimą.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad „Lukoil Baltija“, sudariusi jungtinės veiklos sutartį su įmone „Okseta“, 2008 m. sausio mėnesį perėmė dviejų degalinių Kaune, o 2009 m. birželio mėnesį – degalinės Klaipėdoje valdymą.

Anot konkurencijos prievaizdų, taip „Lukoil Baltija“ įgijo šių degalinių kontrolę ir, pažeisdama Konkurencijos įstatymą, įgyvendino koncentracijas prieš tai nepranešusi Konkurencijos tarybai ir negavusi jos leidimo.

Paskyrusi baudą už Konkurencijos įstatymo pažeidimą, Konkurencijos taryba taip pat įpareigojo „Lukoil Baltija“ pažeidimą pašalinti. Tai galėtų būti padaryta dviem būdais: nutraukiant įvykdytas koncentracijas arba apie jas pranešant Konkurencijos tarybai. Konkurencijos taryba, gavusi tokį pranešimą, atliktų išsamų vertinimą ir spręstų klausimą dėl koncentracijų leidimo ar neleidimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi