Verslas

2017.01.06 13:34

„British Airways“: įgulos narių streikas nesujauks keleivių planų

ELTA2017.01.06 13:34

Aviacijos bendrovė „British Airways“ (BA) teigia, kad visi keleiviai sausio 10 ir 11 dienomis galės pasiekti savo kelionės tikslą kaip planuota, nepaisant britų profsąjungos „Unite“ inicijuoto įgulos narių streiko dėl atlyginimų, informuoja BBC.

Oro linijų teigimu, visi skrydžiai į Londono Getviko ir Londono miesto oro uostus ir iš jų vyks įprasta tvarka. Dauguma skrydžių į Hitrou oro uostą ir iš jo taip pat nebus atšaukti. Tačiau BA perspėja, kad „labai nedidelę dalį“ skrydžių į Hitrou ir iš jo gali tekti sujungti, tai reiškia, kad daliai keleivių teks keliauti šiek tiek anksčiau ar vėliau. Kaip teigiama oro linijos pranešime, su klientais, kuriems gali tekti kiek pakoreguoti savo kelionės planus, susisiekta ir pasiūlyti jiems tinkami variantai.

Minėtame darbo ginče dėl atlyginimų dalyvauja apie 4000 darbuotojų – 15 proc. visų įgulos narių, kurie dirba oro linijose nuo 2010 metų pagal „mišraus lėktuvų parko“ sutartis ir kurie įsitikinę, kad jiems mokamas per mažas atlyginimas. Apie 2500 iš jų priklauso „Unite“ profsąjungai.

Streikai, suplanuoti Kalėdoms, buvo atšaukti po to, kai profsąjungai buvo pateiktas naujas pasiūlymas, bet „Unite“ nariai galiausiai jį atmetė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt