Verslas

2021.12.08 12:06

JAV „Digitech“ steigs pasaulinį verslo paslaugų centrą Kaune

BNS2021.12.08 12:06

JAV greitosios medicinos pagalbos pramonės atsiskaitymo paslaugų ir technologijų tiekėja „Digitech“ planuoja įkurti pasaulinį paslaugų centrą Kaune.

Lietuvoje „Digitech“ planuoja samdyti specialistų komandą, kontroliuojančią įmonės siūlomo pajamų valdymo paslaugų elementus, pranešė užsienio investicijų skatinimo agentūra „Investuok Lietuvoje“.

Anot pranešimo, ieškodama vietos naujam centrui, „Digitech“ teikė pirmenybę šalies reputacijai, kompetencijoms, bei ekonominiam efektyvumui.

„Lietuva puikiai tinka „Digitech“, nes čia yra daug talentingų specialistų, kurių techniniai įgūdžiai, išsilavinimas ir anglų kalbos žinios yra puikūs. (...) Be to, Lietuva išsiskiria savo skaitmenine infrastruktūra“, – pranešime sakė įmonės įkūrėjas ir vadovas Markas Schiowitzas.

„Digitech“ Lietuvos padalinys atliks svarbias funkcijas veiklos, žmogiškųjų išteklių, valdymo, mokymo, informacinių technologijų ir kitose srityse.

„Digitech“ buvo įsteigta 1984 metais, kaip technologijų ir konsultacijų įmonė, kuri specializuojasi verslo analizės programinės įrangos srityje. Šiuo metu įmonė užtikrina pajamų valdymą ir teikia technologijų paslaugas privatiems, savivaldybių ir ligoninių greitosios pagalbos paslaugų teikėjams JAV.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt