Verslas

2021.12.08 11:22

„PayRay“ teiks lizingo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje

BNS2021.12.08 11:22

Komercinio banko licenciją 2019-ųjų gruodį gavęs ir šią veiklą pernai pradėjęs „PayRay“ bankas plečia veiklą ir pradeda teikti lizingo paslaugas.

Lietuvoje įmonėms lizingo paslauga pradedama teikti gruodžio mėnesį. Planuojama, kad per dvejus metus lizingo portfelis pasieks 40 mln. eurų. Latvijoje lizingo paslaugos startas numatomas sausio mėnesį, o portfelis per dvejus metus sieks 25 mln. eurų, pranešė bankas.

Lietuvoje smulkus ir vidutinis verslas bei ūkininkai finansavimą gauti galės per „Invegą“ ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondą. Verslai taip pat galės pasinaudoti Europos garantijų fondo (EGF) programa.

„PayRay“ šių metų pavasarį pasirašė susitarimą su Europos investicijų fondu iš EGF finansuoti smulkųjį ir vidutinį verslą, garantijas taikant investicinėms ir apyvartinio kapitalo paskoloms bei lizingui. Bendra paramos paketo vertė siekia iki 50 mln. eurų.

Šių metų lapkričio pabaigoje konsoliduotas „PayRay” paskolų portfelis, apimantis paskolas ir faktoringą, Lietuvoje ir Latvijoje siekė 113,5 mln. eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt