Verslas

2021.12.03 10:33

„Barbora“ kompensuos darbuotojų privalomą testavimą dėl COVID-19, pasiskiepijusių jau 90 proc.

ELTA2021.12.03 10:33

Įsigaliojus privalomajam darbuotojų testavimui, elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ priėmė sprendimą COVID-19 testus darbuotojams kompensuoti. Šiuo metu „Barboroje“ dirba beveik 1000 darbuotojų, dauguma – surinkimo ir logistikos centruose. Dėl aukšto imunizacijos lygio įmonėje, reguliariai testuotis turės tik apie 70 darbuotojų.

„Barboroje“ dviem vakcinos nuo COVID-19 dozėmis jau yra pasiskiepiję 9 iš 10 prekių surinkėjų ir kurjerių. Nedidelė jų dalis imunitetą įgijo po persirgimo.

Nesirgusiems ir pasiskiepyti dar nespėjusiems darbuotojams „Barbora“ testavimo išlaidas kompensuos iki pilnos vakcinacijos. Po pirmo skiepo bus suteikta laisva diena.

„Vertiname kiekvieną darbuotoją, todėl siekiame sudaryti sąlygas ne tik saugiai dirbti, bet ir dirbti apskritai. Džiaugiuosi mūsų darbuotojų sąmoningumu – net 90 proc. prekių surinkėjų ir kurjerių jau yra pilnai pasiskiepiję. Saugant save ir kitus, skatinsime pasiskiepyti ir dar nespėjusius to padaryti. O kol jie pasiskiepys, motyvaciją dirbti „Barboroje“ didinsime kompensuodami testavimo išlaidas“, – sako „Barboros“ direktorius Andrius Jurgelevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt