Verslas

2021.11.29 12:20

„Swedbank“ Lietuvoje nepriklausomais tarybos nariais tapo Misiūnas ir Skyrienė

ELTA2021.11.29 12:20

Į „Swedbank“ Lietuvoje stebėtojų tarybą paskirti du nauji nariai. Vienintelio banko akcininko kontroliuojančiosios bendrovės „Swedbank Baltics AS“ nutarimu prie tarybos kaip nepriklausomi nariai prisijungė Dalius Misiūnas ir Rūta Skyrienė. Šiuo paskyrimu, kaip pažymima banko pranešime, siekiama sustiprinti ryšį su vietos visuomene bei paskatinti požiūrių įvairovę taryboje.

Naująją „Swedbank“ Lietuvoje tarybą sudarys 6 nariai, tarp kurių – keturi anksčiau taryboje buvę „Swedbank“ grupės atstovai Jonas Lidefeltas, Tiina Sepa, Tarmo Pajumetsas, Mustapha Messili bei du naujai paskirti nepriklausomi nariai D. Misiūnas ir R. Skyrienė.

D. Misiūnas nuo 2019 m. užima ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriaus pareigas. Anksčiau jis yra ėjęs generalinio direktoriaus ir valdybos pirmininko pareigas didžiausiose Lietuvos korporacijose ir bendrovėse: „Maxima“ grupėje, SBA grupėje, „Lietuvos energijoje“. Šiuo metu D. Misiūnas yra ir bendrovės „Auga group“ valdybos pirmininkas. D. Misiūnas Lundo universitete (Švedija) yra įgijęs daktaro laipsnį.

R. Skyrienė nuo 2003 m. yra asociacijos „Investors’ Forum“ vykdomoji direktorė. Prieš tai ji yra ėjusi generalinio direktoriaus pavaduotojos pareigas „Nordea Bank“ ir „Societe Generale“ filialuose Lietuvoje. R. Skyrienė taip pat turi didelės darbo įvairiose pozicijose Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje patirties. R. Skyrienė yra baigusi finansų studijas Vilniaus universitete.

Taryba yra atsakinga už banko verslo organizavimą ir jo valdymo priežiūrą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt