Verslas

2021.11.08 12:19

„Wizz Air“ skraidys iš Palangos į Kijevą

LRT.lt2021.11.08 12:19

Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša, kad pradės skraidyti nauja kryptimi iš Palangos į Kijevą (Ukraina). Bilietus šiam skrydžiui galima įsigyti jau dabar bendrovės interneto svetainėje wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle, rašoma įmonės pranešime.

Pirmasis lėktuvas iš Palangos į Kijevą pakils 2022 m. kovo 29 d., skrydžiai planuojami du kartus per savaitę, antradieniais ir šeštadieniais. Bilietų kaina bus nuo 24,99 Eur.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo ateinančių metų kovo Ukrainos sostinę galėsite pasiekti ne tik skrydžiu iš Vilniaus oro uosto, bet ir iš populiariausio Lietuvos pajūrio kurorto Palangos. Tikimės, kad mūsų klientai iš Vakarų Lietuvos pasinaudos šia galimybe keliauti saugiai, patogiai ir už geriausią prieinamą kainą“, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

Aurimas Stikliūnas, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas pastebi, kad tiesioginį skrydį tarp Palangos ir Kijevo kaip itin svarbų tikslą susisiekimui gerinti susitikimuose įvardino daugelis Vakarų Lietuvos regiono institucijų, savivaldybių, verslo atstovų ir asociacijų.

„Džiaugiamės tuo, kad sėkmingai veikia Lietuvos oro uostų taikoma skrydžių atstatymo strategija, o to rezultatas – dar viena reguliari kryptis Palangos oro uoste jau kitais metais. Paklausa šiam skrydžiui auga tiek atvykstamojo turizmo, tiek verslo, tiek ir migrantų segmentuose, todėl prognozuojame, jog kitais metais keleivių srautas iš ir į Ukrainą sudarys bene didžiausią dalį keleivių srauto šiame oro uoste“, - teigia Aurimas Stikliūnas, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt