Verslas

2021.10.28 12:01

Vilniaus ir Palangos oro uostų kuro bazes valdys „Baltjet“

BNS2021.10.28 12:01

Aviacinio kuro bazes Vilniaus ir Palangos oro uostuose valdys vienos didžiausių aviacinio kuro didmenininkių Baltijos regione bendrovės „Undoz Ventures Ltd“ antrinė įmonė „Baltjet“, laimėjusi Lietuvos oro uostų skelbtą nuomos konkursą.

Įmonė valdys visą infrastruktūrą: rūpinsis degalų saugojimu, tikrins jų kokybę, tieks juos orlaiviams ir teiks kitas susijusias paslaugas, pranešė Lietuvos oro uostai.

„Patyrusio operatoriaus atėjimas padės užtikrinti, kad oro bendrovėms kuro kaštai būtų kuo mažesni, o bet koks pokytis būtų aiškiai pagrįstas ir skaidrus“, – pranešime sakė Lietuvos oro uostų Operacijų ir infrastruktūros departamento vadovas Dainius Čiuplys.

Nuomos sutartys su „Baltjet“ pasirašytos rugsėjį ir galios dešimt metų. Sutarčių vertės oro uostai neatskleidė.

„Tokia informacija yra jautri komercine prasme, todėl mes įvardinti jos negalime. Šią kainą savo ruožtu galėtų įvardinti tik naujasis nuomininkas“, – BNS nurodė Lietuvos oro uostai.

Sutartyse numatyta, kad kuro bazių nuomininkas kasmet investuos infrastruktūrą, o visas jų turtas turi būti atnaujinamas bent du kartus per veiklos laikotarpį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt