Verslas

2021.10.21 12:54

„Lidl“ paskelbus, kad parduotuvėse bus galima apsipirkti tik su galimybių pasu, paskutinę dieną nusidriekė pirkėjų eilės

atnaujinta 13.53
Gabrielė Sagaitytė, LRT.lt2021.10.21 12:54

Prekybos tinklui „Lidl“ paskelbus, kad nuo penktadienio į parduotuves bus galima patekti tik galimybių pasą turintiems pirkėjams, kai kuriose parduotuvėse nusidriekė eilės.

„Lidl“ eilės, nes nuo rytojaus įleis tik su galimybių pasu“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo vienas vartotojų.

Vilnietė Ieva LRT.lt taip pat teigė, kad ketvirtadienį šioje parduotuvėje teko užtrukti ilgiau, nei įprasta.

„Tikrai daugiau žmonių, nors ir darbo metas. Matyti, kad ir žmonių pirkinių maišai pilni. Tikriausiai apsiperkama prieš rytojų, kai parduotuvėse bus reikalaujama galimybių paso“, – sako moteris.

„Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė patvirtino, kad kai kuriose parduotuvėse ketvirtadienį iš tiesų pastebimas didesnis, nei įprasta, pirkėjų srautas.

„Taip gali būti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, ketvirtadieniais pas mus startuoja nauji savaitės pasiūlymai, sulaukiantys didesnio pirkėjų dėmesio. Žinoma, dalis pirkėjų gali tokiu būdu reaguoti ir į laukiančius pokyčius, tačiau per visą pandemijos laikotarpį sukaupta patirtis rodo, kad tokiais atvejais situacija gana greitai normalizuojasi“, – teigia L. Skersytė.

Bus galima apsipirkti tik su galimybių pasu

LRT.lt primena, kad prekybos tinklas „Lidl“ visose tinklo parduotuvėse Lietuvoje nuo šio penktadienio aptarnaus tik galimybių pasą turinčius pirkėjus.

Pirkėjų galimybių pasus prie įėjimo į parduotuvę tikrins apsaugos darbuotojai, jų planuojama pasamdyti papildomai.

Anot prekybos tinklo, toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) reikalavimą nuo penktadienio nedidelėse parduotuvėse riboti pirkėjų srautą iki 30 kv. m žmogui arba aptarnauti tik su galimybių pasu.

„Gerai įvertinome abi alternatyvas. Šiuo metu galimybių paso prašome trijose tinklo parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Šių parduotuvių rezultatai rodo, jog žmonės priprato prie pokyčių ir noriai naudojasi galimybių pasu. Taip pat gerai prisimename, kiek nepatogumų pirkėjams sukeldavo srautų reguliavimas pastarojo karantino metu, todėl manome, kad sprendimas savanoriškai prašyti galimybių paso dabartinėmis aplinkybėmis yra racionalesnis ir tvaresnis“, – sako „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostinas Roussev-Peine.

Iki šiol didžiojoje dalyje „Lidl“ parduotuvių galimybių paso nebuvo prašoma, nes jų prekybinis plotas nesiekia 1,5 tūkst. kv. m.

Lietuvoje iš viso veikia 59 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje bei Druskininkuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt