Verslas

2021.10.19 17:14

„Piletilevi Group“ iš G. Žiemelio bendrovės „DG21“ įsigijo „Tiketą“

atnaujinta 18.01
BNS2021.10.19 17:14

Estijos bilietų platinimo ir renginių planavimo grupė „Piletilevi Group“ skelbia baigusi Lietuvos bilietų platinimo įmonės „Tiketa“ įsigijimą. Įmonę pardavė aviacijos grupės „Avia Solutions Group“ savininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama bendrovė „DG21“.

Sandorio vertė neskelbiama. Įsigijimą finansavo grupės akcininkai „EastCom Capital“ ir „Baltcap“ fondas.

Grupė, kuriai priklauso bilietų pardavimo bendrovė „Bilietai.lt“ („Nacionalinis bilietų platintojas“), teigia, kad naujas įsigijimas yra dar vienas žingsnis planuoto grupės paslaugų portfelio plėtros link.

Naujuoju „Piletilevi Group“ įmonių Lietuvoje vadovu skiriamas buvęs naujienų agentūros BNS ir portalo 15min.lt vadovas Ramūnas Šaučikovas.

„Piletilevi Group“ vadovas ir akcininkas Svenas Nuutmannas (Nutmanas) teigia, kad grupės tikslas yra paskatinti greitą renginių rinkos atsigavimą po COVID-19 pandemijos.

„Mes sutelksime dėmesį į skaitmeninės rinkos plėtrą, kuri sukurs geriausiai vartotojų poreikiams pritaikytą platformą, prisidėsiančią prie kultūros plėtros ir skatinsiančią šios rinkos sektoriaus tvarumą“, – pranešime sako S. Nuutmannas.

Anot jo, per trejus metus į savo informacines technologijas grupė investuos daugiau nei 5 mln. eurų.

R. Šaučikovas sako, kad bendros skaitmeninės platformos ir rinkos plėtra popandeminiame pasaulyje sukurs daug galimybių vartotojams, rengėjams, renginių salėms, kultūros ir pramogų rinkos darbuotojams.

„Piletilevi Group“ aptarnauja daugelį koncertus, teatrus, operas ir sporto renginius Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

G. Žiemelio „DG21“ iš buvusių koncerno „Icor“ akcininkų pernai lapkritį įsigijo „Tiketą“, Panevėžio „Cido“ ir Vilniaus „Siemens“ (dabar „Avia Solutions Group“ arena) arenų valdytojas bei renginių organizatorę „Seven live“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt