Verslas

2021.10.19 11:08

Atsirado nauja „Maximos“ lojalumo programa verslui

LRT.lt2021.10.19 11:08

Prekybos tinklo „Maxima“ lojalumo programa „Ačiū“ atsinaujina, o viena svarbiausių šių metų naujovių – lojalumo programa verslo klientams. Nuo šiol su naująja „Ačiū Verslui“ kortele įmonės ar kitos organizacijos galės ne tik naudotis nuolaidų sistema, bet ir ta pačia kortele „Maximos“ parduotuvėse atsiskaityti už pirkinius, rašoma įmonės pranešime žiniasklaidai.

„Naujoji „Ačiū Verslui“ kortelė apjungs iki šiol taikytus verslui sprendimus ir suteiks dar daugiau galimybių, kurios įmonėms ir organizacijoms leis pirkiniais „Maxima“ parduotuvėse pasirūpinti lengviau, patogiau ir efektyviau“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento vadovė Ernesta Dapkienė.

Nuo šiol verslo klientams skirtą „Ačiū Verslui“ kortelę galima naudoti ne tik kaip nuolaidų, bet ir kaip išankstinio mokėjimo kortelę. Ją iš anksto papildžius, įmonės atstovas, pateikęs darbuotojo pažymėjimą, šia kortele galės už pirkinius atsiskaityti bet kurioje parduotuvėje. Atsiskaitant su išankstinio apmokėjimo kortele „Ačiū Verslui“, bus gaunama ir papildoma kaupiamoji nauda: per mėnesį išleidžiant iki 299 EUR grįš 2 proc., nuo 300 iki 600 EUR – 4 proc., virš 600 EUR – 5 proc.

Taip pat su „Ačiū Verslui“ kortele apsiperkant parduotuvėse galioja ir visos kitos nuolaidos bei pasiūlymai, kaip ir įprastų „Ačiū“ kortelių turėtojams, išskyrus asmeninius pasiūlymus.

Viena įmonė gali turėti tiek nuolaidos kortelių, kiek jai reikia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt