Verslas

2021.10.15 08:23

„Revolut“ Lietuvoje dar labiau stiprinsis skolinimo srityje, priims 100 darbuotojų

LRT.lt2021.10.15 08:23

Finansinių technologijų įmonė „Revolut“ Lietuvoje dar labiau stiprinsis skolinimo srityje, priims 100 darbuotojų, žada „Revolut“ vadovas Europai Joe Heneghanas.

„Kalbant apie „Revolut“, kaip banko, planus Lietuvoje, tai jau siūlome kredito produktus, o toliau žadame dar labiau stiprintis skolinimo srityje“, – interviu portalui delfi.lt teigė jis.

Pasak J. Heneghano, kitais metais Vilniuje „Revolut“ priims 100 darbuotojų.

„Dėl biuro Vilniuje dydžio tai matome potencialą, kad Lietuvos biuras gali tapti dar didesnė mūsų grupės dalimi. Planuojame nuo 200 darbuotojų išaugti iki 300 per ateinančius metus. Ir darbo pozicijos čia bus labai įvairios: ne tik susijusios su bankinėmis paslaugomis, bet ir klientų aptarnavimu, finansinių nusikaltimų prevencija. Lietuva labai patraukti šalis ir vystyti verslą čia, ir iš čia, kai kalbame apie tai, kaip laukiamos čia fintech įmonės“, – kalbėjo „Revolut“ vadovas Europai.

Šiuo metu Lietuvoje įsteigtoje „Revolut Bank“ bendrovėje dirba 47 darbuotojai, „Revolut Payments“ – 43, o „Revolut Ltd filiale“ – 143. Startuolis Lietuvoje yra įsteigęs „Revolut Holdings Europe“, kuriame po vidinės reorganizacijos bus sukoncentruota įmonės veikla Europos ekonominėje erdvėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt