Verslas

2021.10.13 15:02

Prekybos tinklai neprisikviečia darbuotojų, tad imasi naujų viliojimo būdų: už sėkmingą naujo kolegos rekomendaciją išmokės 400 eurų

LRT.lt2021.10.13 15:02

Prekybos tinklas „Iki“ pradėjo įdarbinimo kampaniją „Pakviesk draugą dirbti“ – darbuotojams už naujo kolegos rekomendaciją ir sėkmingą jo įdarbinimą nuo šiol mokamos 400 Eur dydžio premijos, rašoma prekybos tinklo pranešime žiniasklaidai.

Edita Jakučionytė-Lukšė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ personalo departamento direktorė, sako, kad šia kampanija siekiama sparčiau užpildyti laisvas pozicijas ir kartu skatinti įtraukiančią darbo kultūrą.

„Šiuo metu itin jaučiame darbuotojų trūkumą. Su šia problema susiduriame tikrai ne vieni, darbuotojų ieško ir atsigaunantis viešbučių, restoranų bei kavinių sektorius, ne tik prekybos tinklai, tad konkurencija rinkoje stipri. Naujiems komandos nariams pritraukti pasitelkiame dabartinių darbuotojų socialinius ryšius ir pinigine premija paskatiname juos rekomenduoti įsidarbinti mūsų tinkle“, – pranešime cituojama E. Jakučionytė-Lukšė.

Pasak prekybos tinklo personalo direktorės, jeigu rekomenduotas kandidatas atitinka reikalavimus ir įdarbinamas, darbuotojui išmokama 400 Eur premija į rankas. Dalis premijos išmokama kandidatui vos tik įsidarbinus, antroji dalis – jam sėkmingai įveikus trijų mėnesių bandomąjį laikotarpį.

Nurodoma, kas šiuo metu prekybos tinklas ieško daugiau nei 500 darbuotojų dirbti parduotuvėse, logistikos bei gamybos skyriuose. Daugiausiai laisvų pozicijų įvairiuose šalies miestuose siūloma kasininkams ir salės darbuotojams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt