Verslas

2021.09.24 14:16

„Norfos“ labdaros ir paramos fondas dovanoja pasieniečiams 100 tūkst. eurų

ELTA, LRT.lt2021.09.24 14:16

„Norfos“ labdaros ir paramos fondas pasirašė paramos sutartį su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir skyrė pasieniečiams 100 tūkst. eurų paramos.

„Šalies sienos apsauga yra viena esmingiausių valstybės užduočių. Saugi siena svarbi visiems, ypač pasienio gyventojams. „Norfa“ finansiškai prisidės prie valstybės sienos apsaugos stiprinimo. Norime parodyti pasieniečiams ir kitiems Lietuvos piliečiams, kad mūsų bendrovė nelieka abejinga, kai valstybei iškyla rimtų rūpesčių“, – pranešime cituojamas „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis.

„Nuoširdžiai dėkojame „Norfai“ už tokią paramą pasieniečiams, kuriems pastarieji mėnesiai užkardant nelegalią migraciją yra ypač sudėtingi, – teigė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas generolas Rustamas Liubajevas. – Ši parama bus skirta finansiškai motyvuoti VSAT pareigūnus, kurie šiuo ekstremalios situacijos laikotarpiu tiesiogiai vykdo Lietuvos, o kartu ir Europos Sąjungos išorės sienos su Baltarusija apsaugą.“

„Norfos“ labdaros ir paramos fondas organizuoja ir teikia materialinę, socialinę ir kitokią pagalbą fiziniams ir juridiniams asmenims mokslo, kultūros, švietimo, meno, religijos, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos, aplinkosaugos ir kitose visuomenei naudingose srityse.

Pernai, prasidėjus koronoviruso pandemijai, „Norfa“ suteikė daugiatūkstantinę materialinę paramą įvairių šalies miestų gydymo įstaigoms. Parama buvo teikiama kritiniu laikotarpiu, kai apsaugos priemonių nuo viruso labai trūko. Fondas taip pat finansiškai rėmė gaisrininkus, gesinusius Alytaus padangų perdirbimo gamyklos gaisrą.

Šiuo metu šalyje veikia 152 „Norfa“ parduotuvės. „Norfos“ prekybos tinklas 2021 metais planuoja 15 naujų ar atnaujintų parduotuvių, į kurias bus investuota apie 15 mln. eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt