Verslas

2015.02.12 21:43

Kauno oro uoste per savaitę numatyti 56 skrydžiai

LRT.lt2015.02.12 21:43

Kauno oro uostas skelbia vasaros sezono pradžią. Tvarkaraštyje numatyta 19 krypčių, iš jų 8 – poilsinių krypčių maršrutai

Kauno oro uostas skelbia vasaros sezono pradžią. Tvarkaraštyje numatyta 19 krypčių, iš jų 8 – poilsinių krypčių maršrutai, rašoma pranešime spaudai.

Kauno oro uosto vasaros skrydžių sezonas prasidėjo kovo 31 dieną. Šio sezono metu numatyti 56 skrydžiai per savaitę, juos iš Kauno oro uosto vykdys dvi aviakompanijos – „Ryanair“ ir „airBaltic“. Per savaitę oro uoste numatyti 56 skrydžiai.

Į vasaros skrydžių tvarkaraštį sugrįžta poilsinės kryptys, taip pat šį sąrašą šiemet papildo ir du visiškai nauji maršrutai – į Italijos kurortą Trapanį Sicilijoje ir Kaljarį Sardinijoje. Vasaros skrydžių sezono metu padidės krypčių į Dubliną, Bristolį, Frankfurtą bei Rygą skrydžių dažnis, atnaujinami skrydžiai į Londono Getviko oro uostą bei Oslą.

„Šiemet taip pat sieksime pateisinti atostogų oro uosto vardą. Lietuvos ir kaimyninių šalių keliautojai vėl mėgausis didele saulėtų krypčių įvairove iš Kauno oro uosto. Kasmet stebime augantį turistų iš Oslo, Tamperės bei Stokholmo, kurie poilsiui renkasi Lietuvą, srautą. Tad džiugu, kad daugumai keliautojų Kauno oro uoste prasideda ne tik verslo kelionės, bet ir įsimintinos atostogos", – sakė laikinai einanti Kauno oro uosto generalinio direktoriaus pareigas Jūratė Baltrušaitytė.

Vasaros sezono maršrutų tvarkaraštyje numatyti skrydžiai į Kiprą, Maltą, Palmą de Maljorką, Alikantę, Kaljarį, Trapanį, Kosą, Rodą, Dubliną, Londoną (Stanstedą, Getviką), Birmingemą, Bristolį, Edinburgą, Oslą, Stokholmą, Tamperę, Frankfurtą, Rygą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt