Verslas

2021.09.02 10:37

„Hanner“ už 131 mln. eurų pardavė biurų kompleksą Rygoje

BNS2021.09.02 10:37

Nekilnojamo turto plėtros bendrovė „Hanner“ už 131 mln. eurų Estijos fondų valdymo įmonės „EfTEN Capital“ fondui pardavė Rygos biurų kompleksą „Jauna Teika“.

„Hanner“ pranešė, kad tai didžiausias biurų sandoris Latvijos istorijoje.

„Jauna Teika“ projektą pradėjome plėtoti 2006 metais Per 15 metų sukūrėme patrauklų darbui ir gyvenimui biurų ir gyvenamųjų namų kompleksą, kuriame dirba ir gyvena per 6 tūkst. žmonių“, – pranešime sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

„Šiuo metu turime naujų investicinių planų, kurių įgyvendinimui panaudosime gautą kapitalą“, – teigė jis.

„Jauna Teika“ kompleksą sudaro keturi biurų pastatai, iš kurių trys – „Ausma“, „Teodors“ ir „Henrihs“ – baigti po 2016 metų, o „Valters“ – 2009 metais.

Kompleksas yra Rygos „Vefresh“ rajone, kuriame per metus sukuriama apie 43 proc. viso Latvijos informacinių technologijų paslaugų eksporto.

Apie 60 tūkst. kv. metrų ploto biuruose dirba apie 50 nuomininkų – „DNB Bank“, „Bigbank“ ir „Intrum“, draudimo bendroves „Gjensidige“ ir „BTA“, IT bendroves „TietoEVRY“ ir „Accenture“, yra bendradarbystės erdvė „Teikums“, chemijos įmones „Cabot“ ir „Solvay“ ir daugelį kitų.

„Jauna Teika“ tapo aštuntuoju NT objektu „EfTEN Real Estate Fund 4“ portfelyje. Bendra fondo valdomo NT rinkos vertė yra apie 800 mln. eurų.

„EfTEN Real Estate Fund 4“ yra dešimties metų uždaro tipo fondas, skirtas instituciniams investuotojams, investuojantis į pinigų srautus generuojančius komercinio nekilnojamojo turto objektus Baltijos šalyse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt