Verslas

2021.08.17 10:24

Spragėsiai galės grįžti į kino sales – su galimybių pasu dalis verslų tuo žada pasinaudoti

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.08.17 10:24

Šią savaitę verslininkams leidus patiems spręsti, ar aptarnauti klientus tik su galimybių pasais, tokią tvarką kai kurie kino teatrai žada taikyti nuo penktadienio. Tai reiškia, kad žiūrovai seanso metu galės gerti ir valgyti, jiems kaukių dėvėjimas nebebus privalomas.

Kino teatrų „Forum cinemas“ vadovas Gintaras Plytnikas teigia, kad kol kas sunku prognozuoti, kokią įtaką tai turės įmonės finansinei situacijai, nes nauja tvarka apribos dalies žmonių galimybę lankytis kine.

„Mes renkamės mažesnę blogybę iš dviejų, darome prielaidą, kad jeigu esamame etape neteksime žiūrovų, vakcinuotųjų skaičius visgi auga, tai už mėnesio kito galbūt atsistatysime. Galimybė valgyti spragėsius kad ir tiems patiems vaikams, kurie neįsivaizduoja, kaip į animacinį filmą eiti be jų, na, tokios tradicijos“, – LRT RADIJUI sakė G. Plytnikas.

Tuo metu kino centras „Skalvija“ žada galimybių paso nenaudoti iki rugsėjo 13-osios, kai jis taps privalomas. Pasak direktorės Vilmos Levickaitės, tokia galimybė nėra šiuo metu itin aktuali.

„Pas mus kino seanso metu bet kokiu atveju nėra valgoma, dabar lieka tik kaukiu ir užimtumo problema. Matome, kad žiūrovai prie kaukių yra pripratę, o salių užimtumas kol kas dar nėra labai degantis reikalas, nes pilnai neužpildome tiek, kiek dabar yra leidžiama“, – sakė „Skalvijos“ vadovė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt