Verslas

2021.08.12 11:10

„DPD Lietuva“ įrengs 70 naujų paštomatų

LRT.lt2021.08.12 11:10

Atsižvelgiant į tebesitęsiantį e-komercijos augimą ir COVID-19 įtaką žmonių įpročiams apsipirkti internetu, „DPD Lietuva“ dar šiais metais įrengs 70 naujų paštomatų, į kuriuos investuos 1,7 mln. eurų, rašoma įmonės pranešime žiniasklaidai.

Nurodoma, kad bendrovė planuoja, kad bendras paštomatų tinklas Lietuvoje iki metų pabaigos pasieks 305.

Anot „DPD Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims Gabrieliaus Bilevičiaus, dar keletą metų iki pandemijos buvo stebimas stabilus e-komercijos augimas bei tai, kad tiek verslo, tiek privatūs klientai vis dažniau renkasi paštomatų paslaugą, kuri yra ne tik pigesnė ir patogesnė, bet ir ekologiška.

Dar pernai bendrovė paskelbė apie rekordinį paštomatų plėtros etapą Baltijos šalyse – rugpjūčio pradžioje jau baigti šio etapo darbai, o paštomatų tinklas išplėstas beveik 2,5 karto – iki 641 paštomato.

Nurodoma, kad 70 naujų paštomatų plėtra bus vykdoma tiek geografiškai, tiek tankinant paštomatų kiekį esamuose miestuose.

UAB „DPD Lietuva“ yra tarptautinės siuntų pristatymo grupės „DPDgroup“ dalis. „DPD Lietuva“ tinkle šiuo metu dirba per 850 darbuotojų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt