Verslas

2021.08.03 11:14

Šiaulių oro uoste įsikūrusi „Rava Cargo“ ketina žengti į skubių siuntų rinką

BNS2021.08.03 11:14

Lietuvos kapitalo krovinių ekspedijavimo įmonė „Rava Cargo“ Šiaulių oro uoste atidarė muitinės sandėlį. Ji tapo vienintele komercinių krovinių operatore oro uoste, be to, įmonė ketina žengti į skubių siuntų rinką ir pristatyti krovinius jų gavėjams, pranešė Šiaulių oro uostas.

Sandėlis atidarytas po to, kai oro uostas baigė beveik 10 mln. eurų vertės infrastruktūros atnaujinimą.

„Pradedantis veikti muitinės sandėlis ir patyręs krovinių ekspeditorius yra signalas, kad esame rimtai nusiteikę stiprinti pozicijas oro krovinių rinkoje“, – pranešime sakė oro uosto vadovė Aurelija Kuezada.

„Rava Cargo“ vadovas Artūras Jurkevičius sako, kad įmonė ketina tapti skubių siuntų vežėja ir gabenti krovinius „nuo-iki“.

„Kitaip sakant – būti ne tik krovinio ekspeditoriumi, bet ir logistikos procesų integratoriumi su visa tam reikalinga infrastruktūra ir ištekliais“, – sakė A. Jurkevičius.

Bendrovė, oro uoste išsinuomojusi beveik 600 kv. metrų ploto angarą, planuoja įgyti skubių siuntų vežėjo statusą bei gabenti apie 5 tūkst. tonų krovinių per metus.

„Rava Cargo“ dėl bendradarbiavimo kalbasi su partneriais Europoje ir vietos siuntų pristatymo įmonėmis. Bendrovė anksčiau Šiaulių oro uoste su kita grupės įmone transportavo gyvūnus į Izraelį.

Paskutiniai krovininių orlaivių skrydžiai Šiaulių oro uoste įvyko 2019 metų vasarį.

Tarp didžiausių investuotojų Šiaulių oro uoste šiuo metu yra Estijos kapitalo orlaivių techninės priežiūros ir remonto įmonė „Aviatic MRO“, statanti apie 20 mln. eurų vertės angarą, bei 5 mln. eurų investuojanti tarptautinė orlaivių projektavimo bei gamybos bendrovė „J&C Aero“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.