Verslas

2021.08.02 15:08

„Vilniaus apšvietimui“ vadovaus Andrius Deimantas

BNS2021.08.02 15:08

Elektros instaliacijos paslaugų įmonės „Vilniaus apšvietimas“ vadovu paskirtas atranką laimėjęs įmonės Finansų tarnybos vadovas Andrius Deimantas, iki šiol bendrovei vadovavęs laikinai, pranešė Vilniaus savivaldybė.

A. Deimantas teigė matantis potencialą ir galimybę efektyviau išnaudoti infrastruktūrą, plėsti paslaugas, pavyzdžiui, pasiūlyti miestui lėto ar vidutinio greitumo elektromobilių įkrovimo stoteles.

„Kartu su komanda toliau sėkmingai įgyvendinsime ambicingą sostinės apšvietimo modernizavimo projektą“, – pranešime sakė jis.

„Vilniaus apšvietimas“ iki šių metų pabaigos turėtų baigti gatvių apšvietimo ir elektros tinklų modernizavimo projektą, kuriam iki 15 metų trukmės 21,6 mln. eurų paskolą suteikė Europos investicijų bankas.

Skelbta, kad įgyvendinant projektą už beveik 16 mln. eurų bus įsigyta naujų LED šviestuvų ir jų valdymo sistema, atsisakant apie 46 tūkst. natrio ir metalohalido šviestuvų.

Vilniaus savivaldybė 2014 metais buvo pasirašiusi sutartį su konkursą laimėjusia Italijos bendrove „Gemmo“, tačiau 2015-ųjų gegužę sutarties nepratęsė, nes „Gemmo“ neįvykdė sąlygų ir nepateikė bankų, kurie finansuotų projektą, sąrašo.

Įmonės vadovo atranką vykdė agentūra „Alliance for Recruitment“

Buvęs „Vilniaus apšvietimo“ vadovas Sigitas Mocevičius iš pareigų pasitraukė kovo pabaigoje, kai vykdant darbus sunkiąja technika buvo pažeistos 171 medžio šaknys Žėručio gatvėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.