Verslas

2021.07.30 09:11

„Lietuvos geležinkelių“ poilsio bazę Giruliuose perka „Daermax investments“

BNS2021.07.30 09:11

Bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) poilsio bazę prie Baltijos jūros, Giruliuose, už 3,85 mln. eurų perka nekilnojamojo turto plėtros bendrovei „Ajus group“ priklausanti investicijų įmonė „Daermax investments“.

Tai BNS patvirtino „Lietuvos geležinkelių“ atstovas Mantas Dubauskas ir „Daermax investments“ vadovas bei vienas akcininkų Vitalijus Urbanovičius, tačiau išsamiau sandorio jis nekomentavo.

„Taip, patvirtinu, kad mes įsigijome šį objektą, bet šiam momentui nelabai norėtume ką nors komentuoti“, – BNS sakė aukcioną laimėjusios įmonės vadovas.

LTG Turto valdymo paslaugų vadovė Daiva Pivoriūnienė anksčiau BNS sakė, kad tai yra tipinė poilsio bazė, kokias anksčiau turėdavo didelės organizacijos: du didesni viešbučio tipo pastatai, sutvarkytame parke tarp sporto aikštelių išsimėtę maži mediniai namukai, kuriuose vienu metu galėdavo ilsėtis apie 100 žmonių.

Jos teigimu, bazės išlaikymas bendrovei kainuodavo vidutiniškai apie 200 tūkst. eurų per metus, tačiau nuo 2018-ųjų ji nebeveikė.

Šią savaitę vykusiame aukcione poilsio bazė su 29 pastatais ir aikštelėmis buvo parduodama už pradinę 2,5 mln. eurų kainą. Beveik 3,5 tūkst. kv. metrų bendro ploto statiniai stovi ant 2,49 ha ploto rekreacinės paskirties NŽT nuomojamų sklypų Turistų ir Palangos gatvėse Klaipėdoje.

Registrų centro duomenimis, įmonę „Daermax investments“ valdo V. Urbanovičius (51 proc.) ir fizinio asmens valdoma įmonė „Gabana“ (49 proc.).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.