Verslas

2021.07.21 17:04

Dulkys: nesvarstome galimybės rudenį uždaryti barų ar parduotuvių

Jonas Deveikis, LRT.lt2021.07.21 17:04

Šalyje augant COVID-19 atvejų skaičiui, Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad šiuo metu Vyriausybė nesvarsto galimybės rudenį uždaryti barų, restoranų ar parduotuvių. 

„Ne, šiuo metu nesvarstome tokių dalykų [uždaryti barus ar parduotuves]. Šiuo metu svarstome, kaip kurti sąlygas, kuriomis remiantis galėtų vykti renginiai, būti organizuojamos kitos veiklos, naudojant skiepijimosi, testavimo, higienos ir kitas priemones. Logika dabar yra visiškai kitokia“, – LRT.lt sakė A. Dulkys.

Ministras pažymėjo, kad Vyriausybės tikslas yra paskiepyti kuo daugiau žmonių, o tai leistų rudenį „gyventi normalų gyvenimą“.

Žinutė yra tokia, kad kuo daugiau pasiskiepys, tuo – ir artimiausiu metu, ir rudenį – turėsite daugiau galimybių tiesiog gyventi normalų gyvenimą.

„Į barus, naktinius klubus [žmonės ir toliau] galėtų eiti, pavyzdžiui, su galimybių pasu. Žinutė yra tokia, kad kuo daugiau pasiskiepys, tuo – ir artimiausiu metu, ir rudenį – turėsite daugiau galimybių tiesiog gyventi normalų gyvenimą, (...) nes visi prisideda prie viešųjų gėrybių, prie saugios aplinkos sukūrimo“, – pažymėjo A. Dulkys.

LRT.lt primena, kad tiek pirmojo, tiek ir antrojo karantino metu restoranai maistą galėjo tiekti tik išsinešimui, o didžioji dalis parduotuvių buvo priverstos užsidaryti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.