Verslas

2021.06.16 17:55

„Aldi“ įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką

BNS2021.06.16 17:55

Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas „Aldi“ sustabdė NT paieškas Lietuvoje bent iki rugpjūčio ir neatlieka jokių tolimesnių veiksmų, skelbia portalas delfi.lt, remdamasis šaltinių informacija.

Anot portalo, tokie „Aldi“ veiksmai galėjo būti taktinis rinkos tyrimas, galimai derantis dėl prekybos tinklo „Iki“ įsigijimo. Bendrovių atstovai tokius gandus neigia.

Pasak delfi.lt šaltinio, su „Aldi“ dirbo keturios NT konsultacijų bendrovės, ir visose tolesnės NT paieškos buvo sustabdytos.

Portalas vz.lt kovo mėnesį paskelbė, kad Aldi“ ateina į Lietuvą ir per metus šalyje planuoja atidaryti bent 15 parduotuvių. Tuomet buvo rašoma, kad skirtingai nei konkurentas „Lidl“, „Aldi“ Lietuvoje suplanavo greitą ir agresyvią plėtrą.

Vz.lt tuomet rašė, jog „Aldi“ į Lietuvą gali žengti arba savarankiškai, arba įsigyti kurį nors jau veikiantį prekybos rinkos žaidėją.

Vienas pagrindinių „Aldi“ konkurentų tarptautiniu mastu yra Lietuvoje beveik penkerius metus veikiantis kitas Vokietijos prekybos tinklas „Lidl“, 22-uose miestuose turintis 54 parduotuves.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.