Verslas

2021.06.14 14:15

„Klaipėdos šventės“ direktoriaus pareigas pradėjo eiti Liutauras Galinis

LRT.lt2021.06.14 14:15

VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus pareigas pradeda eiti Liutauras Galinis, kuris laimėjo atrankos konkursą ir nuo šiandien oficialiai vadovauja pagrindinius uostamiesčio renginius organizuojančiai įstaigai, rašoma įmonės pranešime žinasklaidai.

Vienu svarbiausių pirmųjų darbų įstaigos vadovas įvardina sėkmingą, jau netrukus vyksiančios, Jūros šventės įgyvendinimą.

Liutauras Galinis Vilniaus universitete baigė sociologijos studijas, vadovavo Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Rinkodaros ir komunikacijos skyriui, beveik dešimtmetį dirbo su įvairaus pobūdžio renginiais, buvo LR Prezidento Gitano Nausėdos patarėju.

Pasak VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus, pagrindinis siekis einant naujas pareigas - sėkmingai tęsti ir tobulinti įstaigos veiklą, ilgamečiams renginiams suteikti naujų spalvų bei kelti kokybės kartelę, o pačias „Klaipėdos šventes“ paversti autoritetą turinčia, aukščiausios kokybės renginius organizuojančia įstaiga. Tarp tobulintinų aspektų, L. Galinis išskiria didesnį dėmesį tautinėms mažumoms, neįgaliesiems, populiarių užsienio konceptų įgyvendinimą, renginius ne tik Klaipėdos senamiesčiui, bet ir kitiems Klaipėdos mikrorajonams.

Naujasis įstaigos vadovas Klaipėdą apibūdina kaip miestą, turintį itin didelį potencialą būti dar patrauklesniam visuomenei bei tapti didžiuliu traukos centru regione.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.