Verslas

2021.06.14 10:16

Vyriausybė naktinėms linksmybėms taria „taip“: barų ar naktinių klubų darbo laikas bus neberibojamas

Jonas Deveikis, LRT.lt2021.06.14 10:16

Vyriausybė pritarė neberiboti naktinių klubų, restoranų, barų ir kitų pasilinksminimo vietų darbo laiko, tad jau nuo ketvirtadienio (birželio 17 d.) bus galima dirbti ir po 24 valandos. 

Pirmadienį posėdžiavusi Vyriausybė pritarė dar labiau sušvelninti karantino ribojimus.

Jau nuo ketvirtadienio (birželio 17 d.) nebebus ribojamas viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų, lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų, bingo salonų, lažybų ir totalizatorių punktų darbo laikas.

Iki šiol minėtoms įstaigoms buvo leidžiama dirbti nuo 7 iki 24 val.

LRT.lt jau rašė, kad toks laiko ribojimas naktiniams klubas nesuteikia galimybės atnaujinti veiklos, nes jie įprastai duris klientams atveria tik apie 23–24 val.

Nors Vyriausybė panaikino laiko ribojimo reikalavimus, restoranų, barų ar kitų naktinių pasilinksminimo vietų lankymo tvarka lieka nepakeista.

Kaip ir iki šiol, viduje paslaugas gauti galės tik turintieji galimybių pasą – paskiepyti, persirgę ar gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą.

Neturintiems galimybių paso ir toliau bus galima lankytis tik atvirose erdvėse esančiose viešojo maitinimo įstaigose ar kitose pasilinksminimo vietose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.