Verslas

2021.06.10 17:59

„Invalda INVL“ realizuodama darbuotojų opcionus padidino kapitalą

BNS2021.06.10 17:59

Viena didžiausių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“, siekdama realizuoti grupės darbuotojams suteiktus opcionus, išleido 59,7 tūkst. paprastųjų vardinių akcijų taip padidindama savo įstatinį kapitalą iki 3,47 mln. eurų.

Naujai išleistas akcijas pasirašė „Invaldos INVL“ grupės darbuotojai realizuodami 2018 metais jiems suteiktus opcionus. Už akcijas darbuotojai sumokėjo po 0,2 euro, nes iki opcionų realizavimo bendrovė išmokėjo 0,80 euro dividendų akcijai, teigiama „Invaldos INVL“ pranešime.

Planuojama, kad per penkias darbo dienas akcijos bus įskaitytos į „Invaldos INVL“ grupės darbuotojų asmenines vertybinių popierių sąskaitas.

„Tikime, kad turto valdymo verslas remiasi komandos gebėjimais bei motyvacija užsibrėžti ilgalaikius tikslus ir juos įgyvendinti, todėl „Invalda INVL“ grupėje įvairias darbuotojų motyvavimo akcijų opcionais programas taikome jau daugelį metų“, – pranešime sakė „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

Šiais metais taip pat sudarytos naujos opcionų sutartys dėl 65,3 tūkst. paprastųjų vardinių akcijų su įmonių, kurių daugiau kaip 50 proc. akcijų priklauso „Invaldai INVL“, darbuotojais. Šiemet sudaromų opcionų sutarčių pagrindu 2024 metais darbuotojai turės teisę įsigyti 0,29 eurų nominalios vertės „Invaldos INVL“ akcijų, už kiekvieną įsigyjamą akciją sumokant 1 euro kainą.

Iš viso nuo 2016 metų, su šiemet pasirašytomis sutartims, darbuotojai yra sudarę akcijų opcionų sutarčių dėl 646,1 tūkst. „Invaldos INVL“ akcijų, iš kurių jau įsigijo 191,4 tūkst. vienetų akcijų.

„Invaldos INVL“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Vilniaus vertybinių popierių biržoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.