Naujienų srautas

Verslas2016.07.08 15:33

Per liepą sostinės pakraščiuose bus išasfaltuota beveik 6 km žvyrkelių

LRT.lt 2016.07.08 15:33

Vilniaus savivaldybė tęsia gyvenamosios aplinkos tvarkymo darbus mieste. Pavasarį  pradėjusi masinius įvažiavimų į kiemus remonto, šaligatvių klojimo ir gatvių asfaltavimo darbus, nuo šio penktadienio ėmėsi asfaltuoti žvyrkelius. Asfalto volai, krautuvai, savivarčiai ir kita sunkioji technika jau dirba Rodūnios kelyje, kur vos per porą dienų bus paklota beveik kilometras asfaltbetonio dangos, įrengtas kelkraštis.  

Kitą savaitę žvyrkelių asfaltavimo darbai persikels į Varnės, Užusienio, Platiniškių, Rytų, Juodvarnių, Broniaus Krivicko gatves ir Liepų alėją. Per liepą bus išasfaltuota 5,75 km žvyrkelių. Tai kone dvigubai daugiau  nei pernai – 2,8 km.

Visiems šiems darbams atlikti reikės 650 tūkst. eurų. Šios lėšos bus panaudotos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, kurias Vilniaus miestui skyrė Susisiekimo ministerija.

Žvyrkelių asfaltavimas šiemet – viena iš vilniečių gyvenamosios aplinkos gerinimo programos dalių: iš viso šiemet bus suremontuota daugiau kaip 440 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus ir apie 40 km gatvių, paklota daugiau kaip 9 km naujų šaligatvių, sutvarkyta dalis esamų dviračių takai, įkurta 10 naujų skverų. 

Darbų metu bus ribojamas eismas, gyventojų Vilniaus miesto savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus ir ypač prašo būti atidiems darbų metu. Apie konkrečius eismo ribojimus savivaldybė iš anksto bendruomenę informuos atskiru pranešimu, rašoma pranešime spaudai

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi