Verslas

2021.05.04 11:27

Teismas laikinai sustabdė „Ignitis grupės“ darbuotojų skatinimo programą

LRT.lt, BNS2021.05.04 11:27

„Ignitis grupė“ per „Nasdaq“ Vilniaus biržą informavo, kad laikinai stabdo „Ignitis grupė“ darbuotojų ir vadovų skatinimo opcionais programą, rašoma įmonės išplatintame pranešime žiniasklaidai.

Pranešama, kad įmonė 2021 m. gegužės 4 d. gavo informaciją, kad Vilniaus apygardos prokuratūra kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą su ieškiniu dėl Bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo ir valdybos sprendimų, susijusių su bendrovėje įgyvendinamų darbuotojų ir vadovų skatinimo opcionais programų, ir opcionų sutarčių pripažinimo negaliojančiomis bei prašymu dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo.

Teismas 2021 m. gegužės 3 d. nutartimi pritaikė laikinąsias apsaugos priemones, kurių esmė – sustabdyta darbuotojų skatinimo opcionais programa, taip pat ir vadovų skatinimo opcionais programa iki teismo sprendimo įsiteisėjimo šioje byloje.

„Bendrovės vertinimu, darbuotojų ir vadovų skatinimas opcionų programomis, kaip sudėtine atlygio ir motyvavimo sistemų dalimi, yra modernus, geriausias tarptautines praktikas ir Lietuvos įstatymus atitinkantis procesas“, – teigiama „Ignitis grupės“ pranešime.

LRT.lt primena, kad pagal pernai gruodį sudarytas opcionų sutartis „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas 2024 metais neatlygintinai galės įsigyti iki 2265 akcijų, o valdybos nariai Darius Kašauskas, Dominykas Tučkus, Živilė Skibarkienė ir Vidmantas Salietis – po 1178 akcijas.

Pareigas paliekantis grupės antrinės įmonės „Ignitis“ generalinis direktorius Darius Montvila galės gauti 661, ESO vadovas Mindaugas Keizeris – 653, „Ignitis Renewables“ vadovas – 605, „Ignitis gamybos“ vadova Rimgaudas Kalvaitis – 601 akciją.

Konkretus suteikiamų akcijų skaičius priklausys nuo „Ignitis grupės“ veiklos rodiklių

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.