Verslas

2021.05.03 08:45

„Eika Asset Management“ įsigijo „Visorių centrą“

Remigijus Bielinskas, Izabela Kuzmicka, BNS2021.05.03 08:45

Investicijų valdymo bendrovės „Eika Asset Management“ fondas už neskelbiamą sumą iš nekilnojamojo turto valdymo bendrovės „Ogmios centras“ įsigijo NT nuomos ir plėtros įmonę „Visorių centras“, rodo Registrų centro duomenys.

„Visorių centras“ komercinei veiklai nuomoja senus gamybos ir sandėlių pastatus Vilniuje, Visorių g. 27, netoli Geležinio Vilko ir Ateities gatvių sankirtos, šalia Visorių sodų.

„Eikos“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Jorūnė Juodžbalytė BNS patvirtino sandorio faktą, tačiau išsamiau nekomentavo.

„Galime patvirtinti, kad toks sandoris įvyko. Tai yra pirmoji naujausio „Eika Asset Management“ valdomo fondo „Eika Development Fund“ investicija“, – teigė J. Juodžbalytė.

Ji taip pat nenorėjo atskleisti nei sandorio vertės, nei bendrovės planų, susijusių su šia investicija.

„Sandorio vertė neatskleidžiama. Kol deriname planus su atitinkamomis institucijomis, negalime įvardinti tikslių planų, susijusių su šia investicija“, – sakė „Eikos“ atstovė.

„Ogmios centro“ marketingo vadovas Edgaras Valickas BNS teigė, jog bendrovė „Visorių centrą“ pardavė, nes nusprendė koncentruotis į prekybos ir logistikos centrų nuomą.

„Nusprendėme parduoti šį projektą, nes koncentruojamės į pagrindinę savo veiklą – prekybos centrų ir logistikos projektų nuomą. Šiemet rudenį atidarysime naują didelį prekybos centrą prie Vilniaus Vakarinio aplinkkelio – „Vilnius Outlet“, kurio atidarymui ir skiriame didžiąją dalį grupės resursų – tiek žmogiškųjų, tiek finansinių“, – sakė E. Valickas.

„Ogmios centro“ atstovas taip pat nepanoro atskleisti sandorio vertės.

Registrų centro duomenimis, „Visorių centro“ akcijų perleidimas įvyko balandžio 28 dieną.

Nekilnojamojo turto registro duomenimis, „Visorių centras“ valdo 2,8 tūkst. kv. metrų bendro ploto gamybinį pastatą, šešis sandėlius, kitus statinius, taip pat 2,58 ha valstybinės žemės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt