Verslas

2021.04.28 14:22

Vyriausybė pritarė siūlomiems su tabako gaminiais susijusių gaminių licencijų rinkliavų dydžiams

2021 05 05
ELTA2021.04.28 14:22

Vyriausybė trečiadienį posėdyje pritarė su tabako gaminiais susijusių gaminių licencijų išdavimo ir patikslinimo rinkliavų dydžiams.

Pasiūlymus dėl tabako gaminių ir su jais susijusių rinkliavų pakeitimais parengė ir Vyriausybei bendru sujungto projekto pakeitimu pateikė Ekonomikos ir inovacijų ministerija, suderinusi su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu ir kitomis įstaigomis.

Kaip teigiama nutarimo projekte, patikslinus Rinkliavos dydžių sąrašą, siūloma nustatyti, kad už licencijos verstis didmenine prekyba su tabako gaminiais susijusiais gaminiais išdavimą būtų renkama 1158 eurai. Tuo metu už jos patikslinimą būtų renkama 53 eurai, o už licencijos verstis mažmenine prekyba su tabako gaminiais susijusiais gaminiais išdavimą siūloma rinkti 190 eurų rinkliavą.

Šiuo metu Rinkliavos dydžių sąraše nėra nustatytas rinkliavos dydis už naujai, nuo šių metų gegužės 1 dienos, Tabako kontrolės įstatymo pakeitimais įvestų licencijų verstis didmenine arba mažmenine prekyba su tabako gaminiais susijusiais gaminiais išdavimą ir patikslinimą, licencijos verstis tabako gaminių gamyba išdavimą ir patikslinimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt