Verslas

2021.04.08 16:14

Konstitucijos prospekte atsiras naujas „Eikos“ statomas verslo centras

LRT.lt2021.04.08 16:14

Centrinio Vilniaus verslo kvartalo, įsikūrusio Konstitucijos pr. ir jo prieigose, ribos toliau yra plečiamos į rytinę prospekto pusę, formuojant kalvą Kalvarijų gatvės link. 2023 metais čia iškils šiuo metu projektuojamas biurų kompleksas „Flow“, rašoma „Newsec“ pranešime.

Kaip rašoma pranešime, projektas rinkai pasiūlys 15 000 kv. m ploto biuro patalpų. Pasak pastatą nuomojančios bendrovės „Newsec“, pagal bendrąjį Vilniaus miesto planą Konstitucijos pr. numatyta urbanistinė kalva – nuo aukščiausio „Europos“ verslo centro pastato kiti aplink esantys pastatai turi žemėti ir suformuoti kalvos įspūdį.

„Europos“ verslo centrą sudaro 33 aukštai, tuo tarpu „Flow“ biurų kompleksą sudarys dvi, 15 ir 20 aukštų, sujungtos dalys su 3 aukštų požemine automobilių stovėjimo aikštele ir 15 aukšte įkurta terasa, skirta darbuotojams.

Pranešime rašoma, kad šio objekto vystytojas – „Eika“. Dabartiniame centriniame Vilniaus verslo rajone yra įsikūrę tokie verslo centrai kaip „Europa“, „Quadrum Busness City“, „3 Burės“, „Forum Palace“, „Radisson Blue“, „K29“, „Tower“, „S7“, „Narbuto 5“, „Bussiness Stadium“ ir „Park Town“ kompleksai, „Swedbank“ ir „SEB“ būstinės bei Vilniaus miesto savivaldybė. Greitu metu bus baigti statyti „Lvovo“ ir „Core“ verslo centrai, o ateityje čia iškils biurų kompleksai „Flow“, „K18B“ ir „HERO“.