Verslas

2021.04.08 10:47

„Bolt“ paspirtukai jau rieda Mažeikiuose bei Marijampolėje

LRT.lt2021.04.08 10:47

Pavežėjimo platforma „Bolt“ toliau plečia savo paslaugas Lietuvos miestuose. Kovo pabaigoje elektrinių paspirtukų nuoma pradėjo veikti Alytuje, o nuo ketvirtadienio paslauga jau prieinama ir Mažeikių bei Marijampolės gyventojams. Marijampolėje pradeda veikti ir maisto pristatymo programėlė „Bolt Food“, rašoma įmonės pranešime.

Ketvirtadienį į Marijampolės ir Mažeikių gatves išriedėjo maždaug po 100 elektrinių paspirtukų. Nuo 2019 m. vasaros čia teikiama „Bolt“ pavėžėjimo paslauga. Papildomų paslaugų plėtrą šiuose miestuose paspartino ir pačių gyventojų bei verslo prašymai, o ir savivaldybių vadovai pasiūlymą priimti elektrinių paspirtukų nuomos paslaugą priėmė itin džiugiai.

„Mobilumas – neišvengiama ateitis. Matome, kokie populiarūs elektriniai paspirtukai didžiuosiuose šalies miestuose. Labai džiaugiamės, kad ir Mažeikiuose galėsime naudotis šia tvaria transporto priemone. Tikiuosi, kad gyventojai kasdienėms reikmėms rinksis ekologišką alternatyvą automobiliams, tuo pačiu tapsime mobilesni“, – sako Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.

„Marijampolė darniam judumui skiria ypač daug dėmesio: nuolat ir intensyviai plečiame bei atnaujiname dviračių takus, įrengėme elektromobilių įkrovimo stoteles, taršius autobusus keičiame į aplinkai draugiškus“, – sako Marijampolės meras Povilas Isoda, pats jau ketvirtąjį sezoną aktyviai riedantis nuosavu elektriniu paspirtuku.

Pirmąją savaitę Marijampolės ir Mažeikių gyventojams nebus taikomas elektrinio paspirtuko atrakinimo mokestis (vėliau kainuos 30 centų). Pirmąsias penkias minutes kelionė paspirtuku kainuos 22 centus už minutę, o po 5 minučių – dvigubai pigiau, t.y. 11 centų už minutę.

Marijampolėje – ir maisto pristatymo paslauga

Balandžio 8-ąją Marijampolėje, kartu su elektrinių paspirtukų nuoma, startuoja ir „Bolt Food“ programėlė. Maistą į namus marijampoliečiai jau gali užsakyti iš 10 restoranų. Miesto meras P. Isoda džiaugiasi, kad paslauga suteiks naujų galimybių ir norintiems užsisakyti maisto į namus, ir būsimiems kurjeriams, ir restoranams.

„Šiuo laiku, kai viešojo maitinimo įstaigos maistą gamina tik išsinešimui, „Bolt Food“ suteikia joms galimybę greičiau pasiekti savo klientus. Taip pat, tikiu, kad atsiras ne vienas marijampolietis, kuris susidomės galimybe prisijungti prie kurjerių gretų ir papildomai užsidirbti“, – sako P. Isoda.

Visą balandžio mėnesį maisto pristatymas iki 1 km atstumu marijampoliečiams bus nemokamas, tolesnis atstumas kainuos po 1 eurą už kilometrą. Norintiesiems naudotis šia paslauga tereikia atsisiųsti programėlę „Bolt Food“. Atsižvelgiant į žmogaus buvimo vietą, pirmiausia ji nurodys tuos restoranus, iš kurių maistas gali būti pristatomas greičiausiai.

Populiariausi

Aušrinė Armonaitė
8

Verslas

2021.04.14 09:04

Armonaitė: mano nuomone, visa prekyba jau galėtų veikti

tikisi, kad visuomenė ir verslas susipažins su 2,2 mlrd. eurų planu; atnaujinta 09.22
8