Verslas

2021.04.08 09:22

Artimiausią savaitgalį Palangoje rezervuota apie 70 proc. viešbučių kambarių

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.04.08 09:22

Atšaukus judėjimo tarp savivaldybių ribojimus, imta aktyviai rezervuoti vietas Palangos viešbučiuose. Pasak kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentės Ingridos Valaitienės, artėjančiam savaitgaliui jau užsakyta apie 70 proc. veikiančių viešbučių kambarių.

„Suaktyvėjimas tikrai yra ir savaigalis nusimato tikrai gražus. Iki vakar dienos turėjome apie dešimt veikiančių savo narių, didesnių objektų, sulig šia žinia prisijungė dar keturi, tai jau galima sakyti, kad daugiau kaip pusę veikiančių viešbučių turėsime. Kitą savaitgalį prisijungs dar maždaug keturi, tai jau beveik bus didžioji dalis“, – LRT RADIJUI sakė I. Valaitienė.

Kaip ir kitur, taip ir pajūryje lankytojams uždaros lieka maitinimo ir pasilinksminimo vietos. „Pozityvo yra, bet startu dar nepavadinsime, kadangi restoranai ir kavinės dar yra uždarytos“, – pridūrė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė.

Vyriausybė šią savaitę nepratęsė judėjimo ribojimų tarp savivaldybių, nuo trečiadienio vidurnakčio atlaisvintas judėjimas visoje šalyje.