Naujienų srautas

Verslas2016.05.24 14:04

Vyriausybės kancleris: Lietuva – viena saugiausių kelionių krypčių Europoje

LRT.lt 2016.05.24 14:04

Antradienį vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis pasveikino Lietuvoje prasidedančio Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (JT PTO) Europos komisijos posėdžio dalyvius. Pernai Kolumbijoje vykusiame posėdyje Lietuva drauge su Šveicarija ir Juodkalnija buvo išrinkta ketverių metų kadencijai vadovauti šiai Europos valstybes vienijančiai grupei.

„Dėkojame organizacijai už galimybę Lietuvoje rengti 60-ąjį JT PTO Europos valstybių narių susitikimą. Tai mūsų šaliai suteikia galimybę aktyviai įsitraukti į sprendimų priėmimo procesą ir pateikti savo siūlymus bei argumentus, kaip atsakingai ir saugiai užtikrinti tolesnę turizmo plėtrą Europoje“, – sakė vyriausybės kancleris ir pažymėjo, kad kasmet Lietuvą aplanko vis daugiau užsienio turistų.

Renginio metu A. Mačiulis taip pat akcentavo, kad turizmas ne tik skatina šalies ekonomiką, bet ir atveria naujas galimybes, plečia žmonių akiratį, skatina šalių partnerystę. „Turizmas mums padeda pažinti vieniems kitus, gyvenančius skirtinguose pasaulio kraštuose“, – sakė vyriausybės kancleris.

A. Mačiulis akcentavo, kad pasikeitus saugumo situacijai Lietuva išlieka viena saugiausių kelionių krypčių Europoje, ir paragino delegatus aktyviau domėtis mūsų šalies siūlomomis galimybėmis.

Lietuva JT PTO nare tapo 2003 m. 2007 m. šalis išrinkta atstovauti Europos regionui drauge su Vengrija Rinkos ir konkurencingumo komitete, nuo 2015 m. kartu su Šveicarija ir Juodkalnija vadovauja JT PTO Europos komisijai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi