Verslas

2021.03.26 10:56

Lietuvos oro uostai: balandį keliautojai galės rinktis iš beveik 40 maršrutų

ELTA2021.03.26 10:56

Paskutinį kovo sekmadienį prasidėsiant aviacijos vasaros sezonui, Lietuvos oro uostai (LTOU) praneša, kad balandį keliautojai Lietuvos oro uostuose galės rinktis iš beveik 40 maršrutų.

Nors kai kuriose šalyse kol kas situacija dėl pandemijos yra pakankamai įtempta, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas tikisi, kad kartu su vasaros sezonu prasidės laipsniškas aviacijos sektoriaus atsigavimas.

„Nors esame naujoje realybėje ir kartu vis dar išgyvename pandemijos iššūkius, tačiau noras keliauti niekur nedingo, susidomėjimas kelionėmis sparčiai auga, todėl balandį keliautojai galės rinktis jau pamėgtus maršrutus atostogoms, nepamirštos ir verslui aktualios kryptys – jos bus siūlomos visuose trijuose oro vartuose“, – teigia A. Stikliūnas.

Keliaujantiems verslo tikslais, pagal dabartinius oro bendrovių planus, nuo balandžio bus sudarytos galimybės iš Vilniaus oro uosto skristi į Briuselį, Stokholmą, o nuo kovo mėnesio pabaigos – į Oslą, Miuncheną, Kijevą, Dortmundą.

Nuo kovo mėnesio pabaigos oro bendrovė „Ryanair“ skraidins į Milaną, nuo balandžio pabaigos iš Vilniaus oro uosto bus galima skristi į Larnaką Kipre bei Kutaisi miestą Sakartvele.

Vilniaus oro uoste jau startavo ir dar startuos papildomi skrydžiai populiariomis poilsinėmis kryptimis. Be šiuo metu jau vykstančių kelionių į Tenerifės salą, vyksta skrydžiai į Egipto kurortus Hurgadą ir Šarm aš Šeichą. Suplanuoti skrydžiai taip pat ir į kitą Egipto kurortą Marsa Alamą. Jau startavo „Itaka Lietuva“ skrydžiai į Madeirą.

Nuo balandžio mėnesio bus sudarytos galimybės atostogoms Alanijos ir Antalijos kurortuose Turkijoje.

Tuo metu Kauno oro uoste planuojami vykdyti 6 maršrutai.

Nuo kovo pabaigos bus atkurtas susisiekimas su Jungtine Karalyste ir Norvegija. Oro bendrovė „Ryanair“ skraidins į du Londono oro uostus – Lutoną ir Stanstedą, o į Olesiundą ir Bergeną bus galima nuvykti naudojantis „Wizz Air“ paslaugomis.

Iš Kauno oro uosto keleiviai galės pasiekti ir Airijos sostinę Dubliną.

Palangos oro uoste balandį oro bendrovės siūlys susisiekimą su Kopenhagos ir Rygos oro uostais.

Į Danijos sostinę Kopenhagą tęs skrydžius Skandinavijos oro linijų bendrovė „SAS – Scandinavian Airlines“, o į kaimyninės Latvijos sostinę Rygą – „airBaltic“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt