Verslas

2021.03.22 15:43

Žiniasklaida: į Lietuvą ateina žemų kainų prekybos tinklas „Aldi“

domėjosi galimybe įsigyti „Norfą“; atnaujinta 18.00
LRT.lt, Remigijus Bielinskas, BNS2021.03.22 15:43

Lietuvoje veiklą ketina pradėti Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas „Aldi“, skelbia portalas vz.lt, remdamasis šaltiniais.

Anot portalo šaltinių, per metus šalyje „Aldi“ planuoja atidaryti bent 15 parduotuvių.

Pasak jų, skirtingai nei konkurentas „Lidl“, „Aldi“ Lietuvoje suplanavo greitą ir agresyvią plėtrą.

Vienas šaltinių teigia, kad bet kokia informacija, susijusi su prekybos tinklo planais Lietuvoje, yra visiškai slapta. Pasak šaltinių, „Aldi“ į Lietuvą gali žengti arba savarankiškai, arba įsigyti kurį nors jau veikiantį prekybos rinkos žaidėją.

D. Dundulis: „Aldi“ domėjosi galimybe įsigyti „Norfą“

Į Lietuvos rinką planuojantis žengti Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas „Aldi“ domėjosi galimybe įsigyti vieną didžiausių šalies mažmeninės prekybos tinklų „Norfa“, tačiau pokalbiai derybomis neužsibaigė, teigia „Norfos” įmonių grupės savininkas Dainius Dundulis.

„Buvo susisiekęs su mumis tikrai, bet tokio konkretaus pasiūlymo nesame gavę. Jeigu sąžiningai, dabar tikrai nebeatmenu, ar tai buvo prieš, ar po Naujųjų metų, bet neseniai“, – BNS sakė D. Dundulis.

D. Dundulio teigimu, Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje „Aldi“ taptų rimtu konkurentu.

„Galiu drąsiai pasakyti, kad jis („Aldi“ – BNS) yra rimtas konkurentas visiems Lietuvoje veikiantiems prekybos taškams, o ypatingai didiesiems prekybos tinklams“, – BNS Plius sakė D. Dundulis.

Vienas pagrindinių „Aldi“ konkurentų tarptautiniu mastu yra Lietuvoje beveik penkerius metus veikiantis kitas Vokietijos prekybos tinklas „Lidl“, 22-uose miestuose turintis 54 parduotuves.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt