Verslas

2021.03.21 13:16

Verslininkas Numa pasiskiepijo „AstraZeneca“ vakcina nuo COVID-19

LRT.lt2021.03.21 13:16

Turtingiausiu Lietuvos žmogumi laikomas verslininkas Nerijus Numa pasiskiepijo „AstraZeneca“ vakcina nuo COVID-19.

Kaip socialinėje erdvėje rašo jo sutuoktinė Kaetana Numa, po pirmo skiepo šia vakcina verslininkas jaučiasi puikiai ir šalutinių reakcijų nepatyrė.

Turtingiausiu Lietuvos žmogumi vadinamas verslininkas, pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numa jau kurį laiką gyvena Jungtinėje Karalystėje.

Nerijų vakar paskiepijo Oxford/AstraZeneca vakcina 🇬🇧🇸🇪 kuri pripažinta saugia ir veiksminga. Kitą dieną po pirmo skiepo...

Posted by Kaetana Numa on 2021 m. kovo 21 d., sekmadienis

Žurnalo „Top“ sudaryto 2020 metų reitingo duomenimis, mažmenine prekyba ir nekilnojamuoju turtu daugiausia užsiimančio Londone gyvenančio N. Numo turtas pernai įvertintas 1,2 mlrd. eurų.

Verslininkas jau eilę metų neužleidžia turtingiausio Lietuvos asmens lyderio pozicijos.

LRT.lt primena, kad Europos vaistų agentūra (EVA) ketvirtadienį spaudos konferencijos metu pranešė, kad priėjo išvadą, jog „AstraZeneca“ vakcina yra saugi, efektyvi ir veiksmingai apsaugo nuo COVID-19 infekcijos. Taip pat agentūra nutarė, kad vakcina neskatina krešulių susidarymo.

„Komitetas padarė aiškią mokslinę išvadą: tai saugi ir veiksminga vakcina“, – per spaudos konferenciją po EVA saugumo komiteto atlikto tyrimo sakė agentūros vadovė Emera Cooke.

Taip pat buvo iškelta hipotezė, kad tromboembolijos tikimybę „AstraZeneca“ vakcina gali netgi mažinti. Vis dėlto, reikalingi papildomi tyrimai ir rezultatų stebėjimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt