Verslas

2016.05.12 21:19

Prezidentė atidarė moderniausią kepyklą Baltijos šalyse

LRT.lt2016.05.12 21:19

Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė įmonėje „Vilniaus duona“, kurioje atidarė moderniausią kepyklą Baltijos šalyse, rašoma pranešime spaudai.

Beveik 11 tūkst. kvadratinių metrų užimančioje kepykloje, kurios įrengimas kainavo beveik 10 mln. eurų, dirbs 142 darbuotojai.

„Įmonės, savo veikloje naudojančios pažangiausias technologijas, yra geras pavyzdys. Inovacijos ateina ir į tradicinę pramonę. Jų diegimu, verslo efektyvumo didinimu paremta tradicinė pramonė yra labai svarbi visai Lietuvos ekonomikai“, – sakė šalies vadovė.

Išskirtinė kepyklos naujovė – patalpa, kurioje oras yra 10 tūkstančių kartų švaresnis nei įprastai. Dėl to šioje patalpoje bus užtikrintas ilgesnis produktų galiojimo terminas nenaudojant jokių konservantų. Toks „švarus kambarys“ yra vienas iš pirmųjų visame regione.

Kalbėdama susirinkusiesiems prezidentė pabrėžė socialinės atsakomybės svarbą. „Vilniaus duona“ prisijungia prie įvairių labdaros akcijų. Įmonė įdarbina prieglobsčio Lietuvoje paprašiusius žmones iš Afganistano, Ukrainos, Baltarusijos. Valstybės vadovės teigimu, socialinės atsakomybės diegimas versle ne tik užtikrina darbuotojų lojalumą bei visuomenės pagarbą, bet ir kuria naujus sąžiningo verslo etikos standartus.